Салони зі здоровою атмосферою

Ковток свіжого повітря

Нам не подобається аміак. Нам не подобається запах і те, що він робить з волоссям – тому ми його ніколи не використовуємо.

Ми віримо, що використання натуральних інгредієнтів, які мають чудовий запах, сприяє створенню здорових, успішних салонів, де приємно працювати.

Наші салони, насправді, це ковток свіжого повітря в індустрії фарбування волосся.

Сертифіковані органічні інгредієнти

Використовуючи максимальну кількість сертифікованих органічних інгредієнтів і мінімальну кількість жорстких хімікатів, ми знайшли ефективний спосіб фарбування, настільки натуральний, наскільки це можливо.

Поєднавши найкраще британське know-how з натуральними інгредієнтами, ми створили фарбу для волосся, яка зовсім на містить аміак, резорцин або парабени.

Ми виробляємо всю нашу продукцію в серці Нью Фореста в Гемпширі, Велика Британія, використовуючи органічні та натуральні інгредієнти.

Високоефективні продукти

Наш унікальний підхід м’яко впливає на волосся, при цьому зберігаючи пігмент, білок і вологу у волоссі.

Не тільки наші салони мають більш здорову атмосферу, але і волосся клієнтів стає більш здоровим, блискучим, з більш чітким кольором.

Салони, які виділяються

Ми даємо можливість салонам уникати конкуренції та залучати нових клієнтів, пропонуючи нашу унікальну, натуральну і етичну альтернативу.

Клієнти цінують відміну Organic Colour Systems і стають прихильниками нашого здорового підходу до досягнення чудових результатів.

Здоровий та прибутковий бізнес

Ми віримо в здорове волосся, салони зі здоровою атмосферою і здоровий бізнес.

Тому ми приділяємо багато уваги тому, щоб допомогти нашим салонам стати здоровими та успішними.

Наші салони отримують від нас професійну підтримку, включаючи ґрунтовне навчання, маркетингові та рекламні матеріали.

Наші партнери

Наша продукція представлена тільки в найкращих салонах.

Ми постачаємо нашу продукцію тільки в салони, які розділяють концепцію Organic Colour Systems.

Оскільки наша продукція спеціально розроблена як унікальна цілісна система, за допомогою якої можна досягти стійкого фарбування на здоровому волоссі, ми не можемо гарантувати результат, якщо салон не використовує всю систему.