Rep-Hair® Follicle Strengthening System

Rep-Hair® Follicle Strengthening System є натуральним та науково розробленим засобом догляду за шкірою голови та волоссям, призначеним для підвищення якості і стану шкіри голови та волосся, забезпечуючи оптимальне фолікулярне середовище для росту волосся.

Rep-Hair® поєднує натуральні та органічні екстракти, що були ретельно відібрані через їх живильні, зміцнюючі, кондиціонуючі та очищуючі якості, а також через їх здатність захистити шкіру голови та зменьшити запалення волосяного фолікула. Ця дуже ефективна природна система використовує унікальні переваги Capixyl™, комплекс догляду за волоссям преміум класу, який, як було доведено, зменшує втрату волосся та стимулює натуральний ріст волосся.

При використанні згідно з інструкціями дієвість препарату буде помінта протягом 4 -6 тижнів.

Завантажити брошуру Переглянути відео

Причини стоншування волосся

Дізнатись більше

The Rep-Hair® Порядок прийому

Дізнатись більше

Сила Capixyl™

Дізнатись більше

Інші активні Інгредієнти

Дізнатись більше

Зміцнюючий
шампунь Rep-Hair®

Зміцнюючий Шампунь Rep-Hair® багатий антиоксидантами, вітамінами та амінокислотами, призначений для захисту волосся та зменшення ефекту старіння від впливу вільних радикалів, що спричинені ультрафіолетом та забрудненням навколишнього середовища. Наш унікальний шампунь використовує Capixyl ™, натуральні та органічні екстракти соняшника, томатів та білої кропиви, які кондиціонують, живлять та зміцнюють волосся глибоко в кортексі, одночасно підвищують тонус і очищують шкіру голови і поліпшують загальний стан здоров’я волосяних фолікулів. Не містить солей, пластмас, хімічних добавок та жорстких інгредієнтів, таких як SLS / SLES. Підходить для використання вегетаріанцями та вегенами.

Живильний
кондиціонер Rep-Hair®

Живильний кондиціонер Rep-Hair®, був дбайливо розроблений для зволожування та зміцнення волосся зсередини, повертаючи йому природний рівень pH. Наш кондиціонер створений на природній основі багатій вітамінами B та E, також містить органічні екстракти солодкого мігдалю, жожоба, соняшника та кіноа, а також Capixyl™. Кондиціонер використовують після зміцнюючого шампуню Rep-Hair® для захисту волосся від впливу вільних радикалів (викликаних ультрафіолетовим випромінюванням та забрудненням навколишнього середовища), щоб зміцнити волосся, додати йому блиск та об’єм, а також підтримувати вигляд та відчуття гладкого та слухняного волосся. В кондиціонері відсутні солі, пластмаси та жорсткі хімічні добавки, такі як SLS/SLES. Підходить для використання вегетаріанцями та вегенами.

Засіб для лікування
шкіри голови Rep-Hair®

Засіб для лікування шкіри голови Rep-Hair® є досить новаторським щоденним лікуванням, яке призначене для зменьшення запалення шкіри голови та створення здорового фолікулярного середовища для росту натурального волосся. Наше унікальне лікування для шкіри голови містить екстракти білої кропиви, женьшеню та зеленого чаю через їх антиоксидантну властивість та зменьшення запалення, в поєднанні з Capixyl™, комплексом для догляду за волоссям преміум класу, що містить екстракти червоної конюшини, та є доведеним засобом проти втрати волосся та для стимуляції його росту. В засобі для лікування відстуні солі, пластмаси та жорсткі хімічні добавки, такі як SLS/SLES. Підходить для використання вегетаріанцями та вегенами.

Rep-Hair®
щоденні добавки

Rep-Hair® щоденні добавки містять ефективне поєднання натуральних інгредієнтів для підтримки сильного і здорового волосся в тому числі, біотин, фолієву кислоту, діоксид кремнію, отриманий з хвощу, рибофлавін і вітаміни B6 і B12. Не містить шкідливих добавок, цукру, лактози, глютену і дріжджів. Підходить для використання вегетаріанцями та вегенами.

</div