Навчання майстрів салонів краси


Якщо Ваших майстрів або Ваших клієнтів цікавлять більш натуральні засоби фарбування ніж ті, що зараз представлені в Вашому салоні, якщо Ви хочете вигідно відрізнятися від інших салонів краси, тоді лінія Organic Colour Systems це саме те, що Вам потрібно!
Organic Colour Systems – лінія професійної косметики, що представлена виключно в салонах краси. Найкращих салонах краси України!
Знайомство з лінією Organic Colour Systems Ваші майстри розпочнуть з навчального семінару, що включає презентацію лінії продуктів та майстер-клас з фарбування, під час яких вони ознайомляться з усіма продуктами лінії Organic Colour Systems, та їм детально розкажуть про технологію «безпечного» фарбування.

«Стартовий пакет» враховує вимоги і потреби Ваших клієнтів та включає мінімально необхідний набір продукції для щоденної роботи Ваших майстрів. В подальшому Ваш салон буде купувати продукцію згідно з Вашими потребами, виключаючи, таким чином, непотрібні витрати.

Ми абсолютно впевнені в тому, що справжні професіонали перукарського мистецтва повинні використовувати в роботі тільки якісну натуральну продукцію. При цьому ми розуміємо, що право вибору продукції лишається за салоном, і тому ніколи не вимагаємо «ексклюзив».
Ми пропонуємо вашому салону новий якісний продукт, а час лише розставить акценти. Ви побачите, як швидко Ваші майстри та їх клієнти перейдуть на фарбування засобами Organic Colour Systems!