Наша система

Organic Colour Systems це більше, ніж чудовий продукт – це повна система догляду за волоссям. При спільному використанні різних серій наші продукти показують чудові результати на фарбованому волоссі.

Мы спеціально розробили всі наші продукти в кожній серії таким чином, щоб при взаємодії вони давали найкращі результати, і колір довго тримався на волоссі.

І це працює, оскільки вони м’яко впливають на волосся, не пошкоджуючи його.

Наша система разроблена таким чином, щоб м’яко піклуватися про фарбоване волосся на кажному етапі від миття до укладки.

Більшість виробників продуктів для догляду за волоссям використовують хімічні компоненти, що псують колір та шкодять здоров’ю волосся в процесі укладки або завивки.

У нас інший підхід. В кожному  продукті кожної серії Organic Colour Systems міститься мінімальна кількість хімічних компонентів та максимальна кількість сертифікованих органічних інгредієнтів.

Завдяки тому, що всі наші продукти дуже м’які і не пошкоджують волосся, воно виглядає здоровим, а барвник залишається в стрижні волосини. Крім того, всі наші продукти можуть використовуватися разом не завдаючи шкоди.

Наші серії для фарбування та догляду працюють спільно.

При спільному використанні серії для фарбування та серії для догляду Organic Colour Systems досягається відмінний результат.

Наші унікальні натуральні шампуні та догляди (креми) пом’якшують волосся перед фарбуванням та м’яко відкривають зовнішній шар (кутикулу), дозволяючи фарбі легко дістатись  всередину волосини.

Потім наш поживний кондиціонер щільно закриває кутикулу і повертає волоссю вихідний рівень pH. Це означає, що барвник залишається всередині волосся, а саме волосся виглядає гладеньким та блискучим.

Наші серії доглядів також містять натуральні УФ фільтри, що захищають волосся та сприяють больш стійкому фарбуванню.

Живить, захищає та зміцнює фарбоване волосся.

Всі наші продукти містять велику кількість натуральних зволожуючих компонентів та білків, які живлять, захищають та зміцнюють фарбоване волосся на кожному етапі від миття до випрямлення. Таким чином, волосся виглядає більш здоровим, ніж будь-коли.

Навіть пошкоджене волосся можна пофарбувати та укласти за допомогою Organic Colour Systems, не пошкоджуючи його додатково. Унікальні поживні і зміцнюючі складові наших продуктів в усіх серіях відновлюють волосся протягом дуже короткого часу.

Наша гнучка система дозволяє успішно пофарбувати, укласти, випрямити або завити волосся в будь-якому стані. Всі ці процедури можна виконувати одну за одною не шкодячи волоссю.

Натуральна укладка та завивка для волосся

Наші продукти для укладки містять натуральні кондиціонери, надають волоссю об’єм, фіксацію та блиск, а також захищають в процесі укладки. Не має значення як часто ви робите укладку, волосся все одно не пошкоджується.

Завдяки нашій унікальній системі всі продукти можна використовувати на фарбованому волоссі, досягаючи тривалого ефекту фарбування на здоровому волоссі.